2019 Gelin Ayakkabısı Modelleri

13

Bu yeni sezon içerisinde gelin ayakkabıları çok değişik tasarımlardan oluşmuş gibi gözüküyor.

Özellikle de çok daha rahat ve şık bir durumda bulunması fazlasıyla büyük bir önem arz ediyor. Düğün gününüz esnasında ayaklarınızı devamlı olarak rahatsız etmekte bulunan bir tane ayakkabı o gününüzü adeta kabusa çevirmeye yeterli olacaktır. Bundan dolayı da seçim yapacağınız ayakkabının ilk önce ayaklarınızı çok daha rahat ettirebilmesi fazlasıyla önemlidir. Bununla ilgili olarak platform topuk gelin ayakkabı modelleri çok daha kullanışlı bir durumda bulunacaktır.

‘Hayır ben platform modelinde topuk sevmemekteyim daha vintage bir model istemekteyim’ diyecek olursanız, o halde stiletto tarzındaki gelin ayakkabı modelleri tam da size göre. Dantel işlemesi bulunan veyahut fiyonk detayına sahip stilettolar gelinliğinize kesin bir şekilde fazlasıyla yakışacak ve sizleri daha da trend bir görünüme kavuşturmuş olacak. Elbette ki canınızın yanması sizler açısından 2. planda yer alıyorsa bu ayakkabıları seçmeniz gerekmektedir.

Bunların haricinde yalnızca taş ile birlikte payet işlemesi bulunan gelin ayakkabı modelleri de çok fazla tercih edilmekte. Özellikle de ayakları fazlasıyla zarif göstermiş oluyor ve bundan dolayı a çok yoğun bir istek görüyor. 2019 yaz sezonu içerisinde gelin ayakkabı modelleri genel olarak bu tarz modellerden meydana geliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.