2020 Baskılı Elbise Modelleri

13

Dijital bir durumdaki baskılar her taraftalar! Hollywood’un sokak stilini çok daha önceden etkisi altına almayı başaran söz konusu bu trend 2020 senesinin ilkbahar mevsiminde baskılı elbisenin yanı sıra baskılı pantolon ile birlikte baskılı etek ve ayrıca baskılı bluzlar şeklinde karşımıza çıkmış oluyor. Kourtney Kardashian ile birlikte Solange Knowles ve daha pek çok star 2020 senesinin ilkbahar ile yaz mevsiminin modasını floral desenlerle, puantiyeli kıyafet modelleriyle ve Louis Vuitton’un damalı elbise modelleriyle sokak stillerinde bulunuyor. Pekala 2020 desenli kıyafet modelleri hangi formlar içerisinde kullanılmakta

Kadınların bazıları tek bir parça ile birlikte değişik desenleri beraber kullanmayı çok fazla sever. Kourtney Kardashian benzerinde düşünmekte olanlar da bluzla birlikte etek şeklinde puantiye deseninin yanı sıra grafik desenleri birleştirip kullanmayı seçmektedir. 2 parça bir şekilde kullanım çok daha rahat ve çok daha değişik kombinlere de uyarlama olanağı sunmaktadır.

Kardashian aslında tek bir baskı üzerinde hiç bir şekilde ağırlık vermeden ufak ve büyük puantiye desenlerin miks edilmiş olduğu aynı zaman içerisinde değişik formlar üzerindeki çizgilerin kullanılmakta olduğu bluzu ve eteği ile beraber her 2 tane trendi beraber tutmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.