2021 Armine Gömlek & Bluz Modelleri

11

Her zaman şıklık yarışında öne çıkan Armine, bluz ve gömlek modelleri ile de son derece şık ve zarif tasarımları ile sezona damgasını vurmuştur. Her renkte sıra dışı kesimleri ile modayı yakından takip eden Armine farkını bir kez daha bluz ve gömlek modelleri ile ortaya koymuştur.

Armine gömlek & bluz modelleri Gizli düğmeli gömlek, omuzları güpür süslemeli gömlek, iki renkli, fırfırlı, inci süslü, yakası boncuklu, sadece yakası işli gömlek gibi daha pek çok sayıda gömlek çeşitleri bulunmaktadır. Titiz kesim, temiz dikiş ve işçilikteki itina kaliteli bir görünüm sergilemektedir. Bluz modeller ise; İspanyol kollu bluz, piliseli kollu, yarım düğmeli, büzgülü yaka, salaş kesim, gizli düğmeli ve iki renkli bluzler olarak çeşitlilik göstermektedir.

Siz de hem modayı takip ederek hem de şıklığınızla kaliteli bir giyim tarzına sahip olmak istiyorsanız Armine gömleklerini ve bluzlerini tercih edebilirsiniz. Armine’ deki tüm ürünler gibi bluz ve gömleklerde sadece kesim ve tasarımı ile değil kumaş kalitesi ile de ön plana çıkmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.