2021 Askılı Taşlı Gelinlik Modelleri

3

Askılı bir durumdaki kabarık gelinlik modelleri de taş detaylar ile birlikte güzel bir şekilde süslenmekte ve kadınlar tarafından çok fazla tercih edilerek alınmaktadır. Askılı gelinlik modelleri aslına bakılırsa kabarık model de fazlasıyla şık bir görüntü vermesinden dolayı öne çıkmaktadır. Kadılardan bazıları çok sade sever bir kısmı da bol bir miktarda taşlı sever. Bu modeller üzerinde hem taşlı detaylara sahip olanlar hem ise sade modeller fazlasıyla hoş durur.

Genel olarak göğüs bölgeleri taşlı olarak etek kısımları sade bir durumda ve düz olduğu zaman fazlasıyla harika bir görünüm ortaya çıkıyor. Gösterişi çok fazla sevmekteyseniz eğer taşları çok fazla bir şekilde kullanıp çok ağır bir gelinliğe de sahip olmanız olanaklıdır. Tam olarak nasıl bir model istemekteyseniz o modeli alarak giymelisiniz ki hiç bir şekilde içinizde kalmamalı.

Taşlı gelinlik modelleri aslına bakılırsa her model seçeneği üzerinde tasarlanabilmektedir. Straplez gelinlik modellerinden tutun da balık model gelinlik modellerine kadar taşlı gelinlik modelleri tasarlanabilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.