Açık Saç Örgü Modelleri

9

Açık saç modelleri düğünün yanı sıra abiye kıyafetlerinde de en fazla kullanımı gerçekleştirilen saç modellerinin arasında örgülü saç modelleri yer almaktadır. Bu örgü modellerinin arasında ise Helen örgü açık saç modelinin yanı sıra yarım toplu örgülü saç modeli ile birlikte açık saç örgü modeli, çelenk örgülü açık saç modeli ve önü örgülü açık saç modeli şeklinde karşımıza çıkar

Özellikle de uzun saçlarda açık örgülü saç modelleri veyahut helen tarzı saç modelleriyle birlikte çok daha alımlı bir durumda ve bakımlı görünebilmektedir.

Çok daha iddialı elbise kombinleri yapabilmek amacıyla düz açık saç modelleri, sade bir durumda ve çok hoş bir görünüm yakalamanızı sağlamış olur. Açık düz saç modelleri içerisinde hacimli saçlar talep ediyorsanız brezilya fönüyle birlikte saçlarınıza hacim kazandırmanız olanaklı olur. Düz açık saç modelleri aslında çok gösterişli gelinlik modelleriyle birlikte de kullanılabilmektedir.

Açık saç modelleriyle ilgili olarak kırık fön adı da verilmekte olan hareketli fönle şıklığı yakalamanız çok daha olanaklı olabilir. Günlük açık saç modelleri aslına bakılırsa straplez abiye açık saç modeli şeklinde de kullanılabilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.