Artık çizmeler de paçalı olacak

13

Ünlülerin en gözde markalarından biri olarak öne çıkan Givenchy adlı markanın, 2019 – 2020 kış kreasyonu içerisinde ”Shark Lock Fold Over” şeklinde isimlendirdiği çizmeler moda haline geldi.

Bu kış dönemine damgasını vurmayı başaracak ilk on parçadan bir tanesi olarak öne çıkan, stil üzerinde son nokta paçalı çizmeler, kadınların en büyük arzularından biri olacağa benzemekte. Hollywood yıldızı kadınların şu dönemler çok tercih etmiş olduğu bu çizme modellerini size özel olarak yakından incelemeyi istedik. İlk bakıldığında marjinal görünümünün yanı sıra dudak uçuklatmayı başaran 1300 Euro tutarındaki fiyatıyla dikkatimizi çekmeyi başardı.

Daha fazla siyah renkle birlikte krem tonlarının tercih edilmekte olduğu söz konusu bu çizme modelleri, özellikle de eteklerin yanı sıra ve nerdeyse her kıyafetle kolay bir şekilde kombin yapılabilme özelliğine sahip. Ayakkabı üzerinde modernliği temsil etmekte olan bu çizme modelleri üst yüzeyleri topuğa kadar inmekte olan deri bir parçadan meydana geliyor ve binici çizmelerinde olduğu gibi diz kısmına kadar yükselmeyi başarıyor. Aslında bu ayakkabılarda bol kesim bir pantolon paçası gibi görünüm hakim desek yanlış olmaz.

Hollywood ikonlarının arasında trend hale gelen paçalı çizme modelleri, moda üzerinde çeşitliliğin son simgesi şeklinde anılmakta. Giymiş olduğu ve yapmış olduğuyla hep olay haline gelen Kim Kardashian’da bu çizme modellerini gördüğümüze hiç bir şekilde şaşırmadık.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.