Bekar kalma sebepleri

15

Harika çikolatalı bir tane kekin son dilimi hiç bir şekilde romantik bir menü olarak kullanılmak mecburiyetinde değildir. Rahat bir şekilde yemeyi isteyebilirsiniz. Sevgiliniz bulunmuyorsa eğer bu şekilde dertleriniz de kalmayacaktır! Dünyanın tüm son dilimleri yalnızca sizlerin olabilir.

‘‘Telefonun niçin kapalı bir durumda? Beni niçin hiç aramadın? Ona niçin o şekilde baktın? Bu da kim?’’ benzerindeki soruları yaşamınızdan çıkartmış olursunuz! Telefonunuzun şarjı bittiği zaman telaşlanmanıza hiç bir şekilde gerek bulunmuyor.

Tabi, bu bütün dünya üzerinde artık bilimsel geçerliliği de bulunan çok önemli bir gerçek. Düzenli bir ilişki veyahut evlilik kilo almanıza neden olmaktadır. Lakin her an Bay Doğru ile karşılaşma konusundaki ihtimali de sizi fit olmaya teşvik etmektedir.

Bekarlık aslında en büyük sultanlıktır! Bazı durumlarda ona kıyamadığınızdan dolayı, bazı durumlarda da ‘‘hijyenik’’ koşullar sebebiyle rahatsız olduğunuzdan dolayı temizleme mecburiyeti hissedilmekte olan erkek evi, kendi sarayı içerisinde sultanlık yapmakta olan bekarları hiç bir şekilde üzemez.

Biriyle kavga ettiğiniz zaman evinize sığınmanız mümkün. Harika ve sıcak bir duş aldıktan sonra kendinizi sadece yatağınıza teslim etmeniz olanaklı. Pekala eğer eşinizle tartışırsanız neler yaşanacak? Annenizin evine mi gitme kararı alacaksınız? Bu gibi kaygılara hiç bir şekilde gerek bulunmuyor.

İstemekte olduğunuz kadar kedi beslemeniz mümkün. Veyahut köpeğinizle birlikte uyumanız da olanaklı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.