Haki elbise kombinleri

18

Haki elbise modelleri aslında her sezonda kullanımı gerçekleştirilen elbise kombinlerinin arasında kendisine yer buluyor. Tüm renklerde gerçekleştiği gibi haki renk kombinleri içerisinde de renk uyumuna dikkat edilmesi gereklidir. Nerdeyse her bir sezon moda koleksiyonlarının içinde kesinlikle kendisine yer bulan haki renk, bu sezon içerisinde de vitrinlerde yerini almış oldu. Haki elbise modelleri özel günlerle birlikte gece kombinlerinden günlük bir şekilde kullanılan kombinlere kadar çok daha geniş bir kullanıcı kitlesine sahip durumdadır.

Haki renk aslında nerdeyse her bir ciltle uyum sağlamaktadır. Haki renkle uyum sağlamamakta olan ten renkleri de üçüncü renkle bu uyumu kesinlikle yakalaması gereklidir. Hakiyle çok daha doğru kombinler amacıyla hakiye yakışmakta olan renkleri bilmek gereklidir.

Bebe mavisi benzerindeki farklı renkleri haki yeşil elbise kombinleri üzerinde ayakkabının yanı sıra şal ve fular şeklinde düşünmeniz olanaklı olabilir. Haki renge en fazla yakışmakta olan renkse kremin yanı sıra bej ile birlikte pudra ve de ekru şeklinde karşımıza çıkıyor.

Haki elbise modelini özel günde kullanmayı planlıyorsanız elbisenin yanı sıra bulunmakta olduğunuz mekanı de göz önüne alıp seçimler yapmanız gereklidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.