İş kadınları için Sonbahar & Kış kombinleri

7

İş yerinizde yer alan en tarz kadın siz olma konusunda istekli misiniz? Bu yazımızda yer alan kombinler hem şıklığınızı yansıtmış olacak hem de bütçenizi hiç bir şekilde yormayacak. Öte yandan seçmiş olduğumuz modellere alakalı durumdaki markaların resmi siteleri üzerinden de ulaşmanız olanaklı.

Zara markasının bu yıl içerisinde çok tutmuş olan ön kısmı fiyonklu, çiçek desenine sahip şort etek modeli ve Koton markasının puantiye detayına sahip gömleği sayesinde bütün dikkatleri üstünüzde toplamanıza yarar var. Bütçenize de çok iyi uyum sağlayacağını düşünmekte olduğumuz bu kombin çok daha iddialı olmasının yanında eğlenceli durumda bulunan ruhunuzu da dışa yansıtmış olacak. Hem şık olmasından hem ise genç ruhundan ödün vermemekte bulunan iş kadınlarına özel olarak bize kalırsa çok harika bir kombindir.

Hem sade olmaktan hem ise şıklıktan hiç bir şekilde vazgeçmemekte bulunan iş kadınları bu kombin tam da sizin için. Patchwork’ler kombinlerin üzerine hareket katmayı sürdürüyor. Zara markasının kareli patchwork mini etek ile birlikte Koton markasının dantel detayına sahip beyaz gömleğiyle beraber ofis içerisindeki en şık kadın olmanız içten dahi değildir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.