Kısa Sweatshirt kombinleri

9

Kısa sweatshirt modelleri son seneler içerisinde özellikle de genç kadınlar arasında fazlasıyla popüler bir durumda. Günlük yaşamınızda sportif bir durumda ve teenage bir giyim tarzından hoşlanmaktaysanız; 2019 senesinin ilkbahar mevsiminde, kısa sweatshirt modellerine siz de gardırobunuzda yer açmak isteyebilirsiniz. Kısa etek modellerinin yanı sıra uzun etek modelleri ile birlikte şort modelleri ve dar jean pantolon modelleriyle havalı, fazlasıyla trend ve de seksi bir görünüm yaratabilen söz konusu bu parçalar, göbeği açıkta bırakmakta bulunan duruşuyla aslına bakılırsa fazlasıyla iddialı parçalar şeklinde gardıroplardaki yerini almakta.

Mağazalarda yer alan yeni sezondaki koleksiyonlara bakmış olduğumuzda da sık bir şekilde karşımıza çıkmış olan kısa sweatshirt modelleri, aslına bakacak olursanız günlük yaşamda ciddi bir şekilde kurtarıcı parçalar olarak öne çıkıyorlar. Trend görüntüsünden dolayı ani bir şekilde havalı bir görünüme kavuşabilecek olduğunuz bu parçaları; bir Pazar sabahında kahvaltıya gitme esnasında, alışverişe gitme esnasında veyahut arkadaşlarınız ile kahve içmeye gitme esnasında da tercih ederek kullanabilirsiniz. Öte yandan, hareketli bir konsere katılım sağlayacaksanız da arkadaşlarınızla dans etme esnasında; altında kot pantolon modelleri veyahut etek benzerindeki parçalarla kombin yaparak kullanmanız mümkündür.

Kısa sweatshirt modelleri, özellikle de sportif bir giyim tarzı olarak öne çıkan kadınların tercihi olmaktadır. 2019 senesinin ilkbahar ile yaz koleksiyonlarına şöyle bir göz attığımıza zaman da bu parçalarla çok sık bir şekilde karşılaşmaktayız. Özellikle de, çizgi film baskısına sahip ve hayvan figürleri bulunan modellerin ön planda bulunduğunu söylememiz gerekli.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.