Sonbahar Makyaj Trendleri Nelerdir

9


Sonbaharın gelmesi ile kıyafetlerinizde olduğu gibi makyajlarınız da değişimler başladı. Tepeden tırnağa kusursuz ve modern görünmek isteyen bayanlar için bu sonbahar makyaj trendlerini biraz araştırma gereksinimi hissettik ve sizler için sonbahar makyaj trendlerini sizler için araştırdık.

Modaya ayak uydurmak için öncelikle kaşlarımızı daha doğal dokunulmamış şekli vermeliyiz kaşlarınıza. Özellikle ince kaş seven bayanlar bu sezonda kaşlarını biraz daha uzatıp sadece doğal bir görünüm vermeliler. Çünkü doğal kaşlar öne çıkmakta.

Göz makyajı daha ön planda bu sezon. 

Daha buğulu gözler gri siyah geçişler ve mürdüm tonlarında farlar yer almakta. Bu tonlar genel olarak zaten birçok kadına çok yakışan tonlardır. Eyeliner modası halen daha yerini koruyor. Üstelik bu sezon eyelinir çift kuyruklu olarak devam ediyor. Gözlerin altında bir kuyruk daha eyeliner sürerek bu işlemi halledebilirsiniz bayanlar. Allık kullanmaktan kendini alamayan bayanlar için kötü haber çünkü bu sezon allıklar geride kalıyor. Daha kusursuz ve daha sade doğal makyajlar ön planda olduğu için allıklar pek fazla ön plana çıkmıyor. Rujlar da daha silik renklerde kullanılacak. Dudaklar daha doğal ve daha geri planda yer alıyor bu sonbahar makyaj trendlerinde.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.