Yaz Sezonunun Değişmeyenleri

16

Malumunuz moda sürekli kendini güncelleyen ya da tekrar eden bir oluşum, fakat buna rağmen moda ve trendlerde bazı değişmezler mevcut buyrun liste halinde inceleyelim o değişmezleri.

Basic tişörtler

Yaz denince olmazsa olmazlarında başında gelen temel şeylerdendir basic tişörtler, gerek şıklığı, gerek rahatlığı olsun hemen yer yaş aralığı için tercih sebebidir. Nitekim bu yaz da öyle kesinlikle yaz aylarının gözdesi Basic tişörtler.

Yırtık Kot

Yıllardan beridir hiç eskimeyen Trendlerin başında gelir Yırtık kot akımı, gerek kot rahatlığının verdiği etki, gerek yırtıkların eklediği marjinallik bu yaz da trend sahiplerinin gözdesi, yırtık kotların moda olması trend sahiplerinin eski kotlarını çöpe atmaktan kurtardı ve böylece farkında olmadan önemli bir geri dönüşüm noktası oluşturdu, sözün özü sosyal bir trend konumunda artık yırtık kotlar.

Yırtmaçlı uzun etek

Moda da yırtmaç kavramı 80 dönemine damgasını vurdu, Uzun etek ise hemen her dönemde belirli ölçüde kendini gösterdi. İşte bu iki oluşumdan son 3 yılda muhteşem bir birliktelik doğdu o birlikteliğin adı ”Yırtmaçlı uzun etek” son 3 yıldır yaz aylarının değişmezi durumda, gerek şıklığı, gerek rahat kombinlenebilir oluşu, gerek rahatlığı açısından şimdiden uzun yıllar boyunca yazların değişmezi olacak gibi duruyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.